خرید بهترین سرویس فیلتر شکن

خرید بهترین سرویس فیلتر شکن

خرید بهترین سرویس فیلتر شکن:

خرید بهترین سرویس فیلتر شکن

خرید بهترین سرویس فیلتر شکن

طبق گزارشی صبحگاهی از هنگ کنگ جنوب چین، مقامات چینی یک مرد را به 2 سال حبس محکوم کرده اند تا برای ارائه خدمات غیر مجاز VPN غیرقانونی ارائه دهد. VPN ها در چین غیر قانونی نیستند، اما ارائه دهندگان خدمات باید با مقامات ثبت نام کنند.

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک معتقد است که چین ممکن است مجددا برنامه های خرید VPN را به فروشگاه App iTunes اجازه دهد اما هیچ دلیلی برای نظر او نمی دهند. چندین برنامه فروش VPN در ماه جولای به عنوان بخشی از سرکوب ارتباطات خصوصی حذف شدند. (یک قانون جدید روسیه موظف کرده است VPN ها برای همکاری با مقامات است، اما خرید فیلتر شکن ها را ممنوع می کند.)

AmpliFi Teleport را اعلام کرد، یک قطعه سخت افزاری که به شما اجازه می دهد تا زمانی که مسافرت می کنید یک تونل امن را به شبکه خانگی خود اضافه کنید. شما به یک روتر HD AmpliFi در انتهای خانه نیاز دارید. ارتباطی که از روتر خانگی به اینترنت محافظت خواهد شد، مگر این که شما دارای یک VPN به طور منظم نیز باشید. (شما می توانید یک سیستم مشابه با یک کامپیوتر قدیمی و نرم افزار آزاد و دانلود OpenVPN ایجاد کنید.) AmpliFi از پیش سفارشات 199 دلاری و از طریق Kickstarter استفاده می کند.

طبق گفته های یک نماینده ویژه FBI، PureVPN ممکن است اشتراک های مشتریان را با FBI در یک پرونده فاجعه ای در ماساچوست داشته باشد. ما به PureVPN رسیده ایم و هنگامی که یک پاسخ دریافت می کنیم این یادداشت را به روز می کنیم.

برای دیدن سرویسها و پلن های ما به صفحه ی اصلی مراجعه نموده و تمامی سرویس های ما را به صورت آنلاین با یک اکانت خریداری فرمایید. پشتیبانی ما نیز همیشه برای ارایه ی خدمات و پاسخ به مشکلات شما بروز و پاسخگو میباشد.