خرید بهترین فیلتر شکن

خرید بهترین فیلتر شکن

خرید بهترین فیلتر شکن:

خرید بهترین فیلتر شکن

خرید بهترین فیلتر شکن

VPN از راه دور چیست؟

یک سرویس VPN از راه دور با استفاده از زیرساخت های عمومی مانند اینترنت برای فراهم آوردن دسترسی از راه دور کاربران به شبکه خود استفاده می کند. این امر برای سازمان ها و شبکه های شرکت هایشان بسیار مهم است. هنگامی که کارکنان به یک نقطۀ عمومی متصل می شوند، بسیار مهم است که از طریق اینترنت برای ارسال ایمیل مرتبط با کار استفاده شود. مشتری خرید VPN، در رایانه یا دستگاه تلفن همراه کاربر به دروازه VPN در شبکه شرکت متصل می شود. این دروازه به طور معمول دستگاه را تأیید هویت می کند. سپس یک لینک شبکه به دستگاه ایجاد می کند که به منابع شبکه داخلی مانند سرورهای فایل، چاپگرها و اینترانت ها دسترسی پیدا می کند، همانطور که در یک شبکه محلی این معماری قرار دارد.

این موارد معمولا به امنیت اینترنت پروتکل (IPsec) یا لایه Secure Sockets Layer یا SSL بستگی دارد تا اتصال را بتواند برقرار کند. با این حال، VPN های SSL همچنین می توانند برای تأمین امنیت دسترسی به یک برنامه واحد، به جای این که از یک شبکه داخلی کامل استفاده کنند. برخی از VPN ها همچنین دسترسی لایه 2 به شبکه هدف را فراهم می کنند؛ این نیاز به یک پروتکل تونلی مانند پروتکل PPTP (پروتکل تونل زدن نقطه به نقطه) یا L2TP (پروتکل Tunneling Layer 2) که در طول اتصال IPsec پایه اجرا می شود، نیاز دارد.

روش ارزیابی

فروشنده گان برتر VPN به دقت برای بهترین دایرکتوری خرید فیلتر شکن انتخاب شده اند. ما با توجه به پیشنهادات خود دقت کرده ایم و مقیاس رتبه بندی را براساس معیارهای مهم تعیین کرده ایم. همه این فروشندگان عالی هستند، اما ممکن است شما به دلیل ویژگی ها، قابلیت های حریم خصوصی یا قیمت، یکی را انتخاب کنید.

در آماده سازی این مقاله، قابلیت های هر یک از فروشنده ها را فهرست کردیم و رتبه بندی را در مقیاس 1-5 رتبه بندی کردیم. نقاط اضافی را براساس ویژگیهایی که ارائه میدهیم (با امتیاز برای هر ویژگی) اختصاص داده ایم. نقاط اضافی را براساس تعداد همزمان مجاز کانکشن و سرور ها، و تعداد پروتکل ها (از جمله OpenVPN) پشتیبانی می کنیم.

ما همچنین برای قیمت ها امتیاز میدهیم. برخی از خدمات فروشندگان بیش از دو برابر قیمت خدمات سایر فروشندگان است. فروشندگان گران قیمت نسبت به فروشندگان ارزان قیمت بالاتر بوده اند.

در نهایت، امتیازات اضافی برای تضمین برگشت پول به ما داده شد. که شما عزیزان برای خرید وی پی ان از ما تمامی این موارد به علاوه ی پشتیبانی قوی و 24 ساعته را دریافت خواهید کرد