خرید جدید ترین فیلتر شکن آیفون

خرید جدید ترین فیلتر شکن آیفون

خرید جدید ترین فیلتر شکن آیفون:

خرید جدید ترین فیلتر شکن آیفون

خرید جدید ترین فیلتر شکن آیفون

سرویس های خرید VPN ناشناس و خصوصی اینترنت (PIA) یک گزینه محبوب در iOS است. این انتخاب مناسب و معقولی از مکان های سراسر جهان را شامل می شود – 27 سرور در همه جا – از جمله گزینه های منطقه ای برای مقصد های دور مناسب است. سرویس ها به طور کلی سریع هستند، و سرویس ما با رمزگذاری 256 بیتی و از OpenVPN پشتیبانی می کند، توصیه می شود که رمزگذاری 128 بیتی برای این سرعت ها در نظر گرفته شود. این سرور ها همچنین در ایالات متحده مستقر هستند و تضمین داده میشود که ترافیک استفاده از VPN را وارد نکنیم.

در حالی که مشتریان دسکتاپ انواع گزینه های پیکربندی را ارائه می دهند، برنامه iOS بسیار ساده تر است. شما وارد سیستم شوید، یک مقصد را از یک لیست انتخاب کنید، و به سرور مورد نظر متصل میشوید. اختلالات سرعت یک واکنش آشکار است، و گاهی اوقات شما را نیز قطع می کند. هیچ آزمایش رایگانی برای عدم قطعی وجود ندارد، اما سرویس های ارائه دهنده تضمین هفت روزه، پول نقد میدهند. شما می توانید 7 دلار در ماه، 36 دلار در شش ماه و یا 40 دلار در سال پرداخت کنید. این شامل پشتیبانی از پنج اتصال همزمان است، که ارزش آن را برای خرید فیلتر شکن مناسب می سازد.

با سرویس های دیگر نیز شما می توانید به سرورها در 78 کشور در سراسر جهان متصل شوید. شما همچنین می توانید برای رمزگذاری 256 بیتی متصل شده و  از OpenVPN استفاده کنید. هیچ خط مشی ورود به سیستم وجود ندارد، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که سرویس فعالیت های آنلاین شما را وارد نمی کند. این امر به طور کلی سریع و قابل اعتماد است، با پشتیبانی از مشتری خوب باید به آن نیاز داشته باشید.

شما می توانید برای اتصال نزدیک به 100 منطقه را انتخاب کنید، با گزینه هایی برای تنظیم مورد علاقه خود را برای اتصالات بعدی.

شما می توانید یک روز سرویسها را به صورت رایگان امتحان کنید. پس از آن، اشتراک ها 13 دلار در ماه، 60 دلار در شش ماه و یا 100 دلار در سال بپردازید. همچنین یک تضمین 45 روزه، برای برگشت پول وجود دارد. با این حال، شما تنها می توانید به یک دستگاه تلفن همراه و یک کامپیوتر یا لپ تاپ به طور همزمان متصل شوید.

سرویس های داخل سایت ما همگی دارای پلن های متعدد و نرم افزار های گوناگونی برای اتصال و استفاده در انداع پلتفرم ها میباشد. خرید فیلتر شکن آیفون را با سرویس های ما تکمیل کرده و از سرعت و دقت سرویس های ما نهایت استفاده را ببرید.