خرید وی پی ان اندروید

خرید وی پی ان اندروید

خرید وی پی ان اندروید:

خرید وی پی ان اندروید

خرید وی پی ان اندروید

چگونه خرید VPN را به نحو احسن انتخاب کنیم

ما چندین ارائه دهنده VPN را از طریق Depot با استفاده از موارد زیر در نظر گرفته ایم، نگاهی اجمالی به معیارهای زیر به ویژه موارد انمیتی می اندازیم:

حریم خصوصی

خط مشی ثبت دامنه ارائه دهنده VPN (چه اطلاعاتی از طرف ارائه دهنده ثبت شده است)، روش های پذیرفته شده پرداخت (گزینه های پرداخت نامحدود در دسترس است یا خیر؟) و موقعیت ارائه دهنده (که می تواند عامل مهمی در اجتناب از چشمهای پشت پرده باشد). یک احتیاط: ما باید ارائه دهندگان را در زمانی که آنها به سیاست خود ورود میکنند در نظر بگیریم، از آنجایی که ما نمی توانیم خودمان آن را تایید کنیم شما هر کدام را بنا به صلاحدید میتوانید انتخاب نمایید.

محدودیت های جغرافیایی

آیا ارائه دهنده چندین کشور را برای انتخاب گره خروجی خودشان ارائه می دهند؟ این معمولا برای بسیاری از ارائه دهندگان VPN است اجتناب ناپذیر است.

شبکه های محدود

آیا هر ویژگی مفید برای کاربران در پشت شبکه های محدود، مانند استفاده از پورت 443 TCP یا Obfsproxy، پشتیبانی می شود؟

سهولت

آیا ارائه دهنده پشتیبانی OpenVPN دارد؟ آیا برنامه های انحصاری خود را به مشتری VPN ارائه می دهد و چه سیستم عامل هایی در دسترس هستند؟ اگر ارائه دهنده یک برنامه فیلتر شکن Android داشته باشد، آیا از بعضی از ویژگی هایی نظیر انتخاب برنامه های کاربردی که از طریق خرید فیلتر شکن ( که از طریق Lollipop در دسترس است) و یا کانکشن های سریع تنظیم شده (از زمان خاموش شدن) پشتیبانی می کند؟

قیمت گذاری

این بسیار خود مختار است! آیا قیمت منصفانه است یا خیر،که به نیازهای شما بستگی دارد. و سرویس های ما در پلن های موجود در سایت کاملا شما را با این مفهوم آشنا میکند
ما همچنین تأخیر هر اپراتور، سرعت دانلود و سرعت آپلود را بررسی کردیم. شما می توانید این نتایج را در بخش “وبلاگ” پیدا کنید.