دانلود فیلترشکن رایگان Ultra Surf

دانلود فیلترشکن رایگان Ultra Surf

دانلود فیلترشکن رایگان Ultra Surf:

این نرم افزار فیلترشکن رایگان یکی از بهترین نرم افزارهای فیلترشکن در جهان میباشد. ولی مسلما شما با خرید فیلترشکن و خرید VPN بهتر میتوانید از مزایای وبگردی آزاد استفاده کنید.

فیلتر شکن Ultra Surf یکی از نرم افزار های محبوب فیلترشکن از قدیم میباشد که به عناوینی مثل U99 ، U98 و … شناخته و یکی از فیلترشکن های پر سرعت زمان خود شناخته می شد.

از مزایای دیگرفیلترشکن اولتراسوف که در سایت رسمی آنها نیز اعلام شده است قدمت آن است که از سال 2008 میباشد و جوایز و رتبه هایی که از منتقدین نرم افزار های فیلتر شکن رایگان گرفته است گویای این سابقه است.

سایت اصلی فیلتر شکن Ultra Surf : 

https://ultrasurf.us

دانلود مستقیم  :

دانلود فیلترشکن رایگان Ultra Surf

 

با گذشت زمان مردم و کاربران فیلترشکن ها با خرید Kerio و فیلترشکن سیسکو یا فیلترشکن openvpn برای اندروید و امثال آن راه های جایگزینی برای این وی پی ان پیدا کردند و کمتر سراغ دانلود هات اسپات و یا فیلترشکن های دیگری مثل دانلود فریگیت یا حتی دانلود سایفون خواهند رفت.

اما هنوز که هنوزه این فیلترشکن رایگان از محبوبیت و مقبولیت خاصی برخوردار است.

 فیلترشکن اولتراسوف در واقع برای عبور از فیلترینگ در کشور چین ساخته شده بود که کم کم در همه جای دنیا به دلیل راحتی در استفاده محبوب واقع شد. فیلترشکن اولتراسوف با شعار حریم خصوصی، امنیت و آزادی هنوز هم یکی از بهترین فیلترشکن های رایگان است.

خرید فیلترشکن و دانلود فيلتر شكن براي كامپيوتر و اندرويد در سایت ما و همچنین به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت ها و خريد OpenVpn و خريد وی پی ان و دانلود VPN و دانلود VPN کریو یکی از مهمترین ویژگی های سایت ما میباشد که ما همواره به آن توجه ویژه داشته ایم.

سایت پلاس وی پی ان را بزرگترین، بهترین و به روزترین مرجع خرید وی پی ان اندروید، خرید openvpn ایفون و فروش VPN ارزان و پر سرعت بدانید.

برای به روز بودن و آگاهی از آخرین اخبار و آپدیت های کریو و وی پی ان و VPN و VPN کریو با ما همراه باشید . «پلاس وی پی ان»

توجه: برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
r
خرید vpn