دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم:

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

امروز برای شما تو این پست لینک مستقیم دانلود فیلتر شکن اندروید را قرار داده ایم و در متن زیر توضیحاتی درباره ی نرم افزار این سرویس و سرویس های وی پی ان مشابه آن ارائه خواهیم کرد.

این سرویس Vpn مثل سایر سرویس های وی پی ان  دارای چندین سرورمختلف  از کشورهای مشهور و کاربردی جهان است. میدونید که هر چه تعداد سرور های یک سرویس فیلتر شکن بیشتر باشه عملا اون سرویس از کیفیت و سرعت بالاتری برخوردار میشه. پس تعداد سرور های متعدد یک حسن برای یک فیلتر شکن به حساب میاد.

در عین حال، پروتکل هایی که یک سرویس وی پی ان استفاده میکند هم اهمیت زیادی در سرعت و کیفیت اونها داره. مثلا پروتکل openvpn که احتمال زیاد اسمش رو شنیدید از جمله پروتکل های پر سرعت و کاربردی برای سرویس های وی پی ان به حساب میاد. شما وقتی به یک VPN نیاز پیدا می کنید که آیپی شما توسط دولت یا ارائه دهنده ی سرویس اینترنتتون برای دسترسی به یکسری از وبسایت ها مسدود شده باشه. اونوقته که خرید vpn رو یکی از لازمه های وبگردیتون میبینید.

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم

بعضی از کاربران هم میخوان  از دانلود تورنت بهره مند شوند برای اینکار سرویس های VPN رایگان رو تست می کنند تا شاید بهشون کمک کند و بتونند از تورنت دانلود کنند. ولی این سرویس ها فیلتر شکن رایگان ضعیف هستند و به درد دانلود از تورنت نمیخورند. همچنین هویت شما هم خیلی تو این زمینه حائز اهمیته. اگر از طریق اتصال به اینترنت توسط کسی رد یابی بشید شاید عواقب خیلی بدی براتون به همراه داشته باشه. پس امنیت هم یکی از مواردی هست که در استفاده از وی پی ان خیلی خیلی مهمه.

در نهایت، شما برای دانلود یک VPN اندروید باید خیلی دنبال سرویس های مختلف بگردین و آخرش هم شاید اون سرویس مورد نظرتون رو به راحتی پیدا نکنید. در عصر گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و رایانه های شخصی، هزینه خرید VPN باید پرداخت بشه تا پشتیبانی قابل قبولی در اختیارتون قرار بگیره  و چیزی که بخواهید به دست بیاورید. همچنین، یک ارائه دهنده سرویس وی پی ان نیز باید برنامه های Android و iOS و غیره رو حتما داشته باشه تا بتواند از  گوشی هوشمند یا رایانه رو به هر نوع سرویسی به راحتی پشتیبانی کند و بازار را دست خودش بگیرد.برای دانلود فیلتر شکن با لینک مستقیم لینک زیر برا فشاری جزمی بدهید 🙂

دانلود مستقیم

رمز فایل : plusvpn

توجه: برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn