دانلود هات اسپات با لینک مستقیم

دانلود هات اسپات با لینک مستقیم

دانلود هات اسپات با لینک مستقیم :

دانلود آخرین ورژن برنامه معروف هات اسپات برای سیستم عامل اندروید –  این ورژن فیلتر شکن هات اسپات که در وب سایت قرار دادیم شما میتوانید هر وقت که نیاز داشتی  از برنامه فیلتر شکن استفاده کنید و همچنین میتوانید به ip کشورهای مختلف سوییچ کنید؛ در نسخه هایی  فیلتر شکن هات اسپات که در بقیه وب سایت ها موجود است فقط امکان استفاده از سرور امریکا وجود دارد ، ولی در این نسخه میتوانید کشورهای دیگر همچون ، چین و فرانسه و ایتالیا و … را هم انتخاب بکنید و با بالاترین سرعت از سرورها استفاده کنید.

شما می توانید به راحتی تنها با چند کلیک اقدام به خرید وی پی ان (فیلترشکن) کنید. در انتهای همین پست می توانید هات اسپات را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

فراموش نکنید که با اتصال به این سرویس به راحتی میتوانید فیلترینگ سایت های تورنت را دور بزنید و به صورت رایگان به دانلود فایل های مورد علاقتون برسید ولی ممکن است سرعتش زیاد بالا نباشد 🙂

همیشه مراقب باشید که گوشی خود را به چه اینترنتی متصل می کنید اگر از اینترنت های رایگان عمومی استفاده کنید امکان دارد از دستگاه شما سوء استفاده شود. برای مثال شما از کجا می دانید که “MTN IRANCELL NETWORK” در واقع اینترنت کافی شاپ است؟ هر کس می تواند این شبکه را ایجاد کند که به هدف های خود برسد مانند دزدیدن اطلاعات بانکی شما!

 لینک دانلود هات اسپات با لینک مستقیم در انتهای پست قرار داده شده است.این بهترین ورژن فیلتر شکن هات اسپات است که ما آن را برای شما بصورت رایگان و با لینک مستقیم قرار داده ایم.

دانلود هات اسپات با لینک مستقیم

دانلود هات اسپات با لینک مستقیم

برای استفاده از سرویس وی پی ان نیاز به خرید وی پی ان دارید.برای خرید VPN به صورت آنلاین به پلاس وی پی ان مراجعه کنید.

 

لینک دانلود مستقیم 

رمز فایل : plusvpn

توجه: برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
r
خرید vpn