دانلود ورژن جدید فری گیت

دانلود ورژن جدید فری گیت

دانلود ورژن جدید فری گیت:

دانلود ورژن جدید فری گیت

دانلود ورژن جدید فری گیت

این شرکت Dynamic Internet Technology DIT، یکی از پیشگامان عملیات سانسور-دور زدن در دنیاست که چند سال پیش توسط چندین ن از متخصصان اینترنت توسعه داده شد. و برای دانلود فیلتر شکن اولین قدم های رایگان را برداشته است. این سرکن با نرم افزار ویندوزی خود معروف شده و خدمات فیلتر شکن رایگان را در سراسر دنیا ارایه میدهد. ورژن های متعددی از این سرویس در سایت ما و وبلاگ تخصصی ما موجود میباشد. در این پست ما یکی دیگر از نسخه های جدید و کارامد این نرم افزار را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید براحتی از این سرویس رایگان در صورت نیاز استفاده نمایید.

امکانات:

کاربران به سرعت در حال دسترسی به وب سایت های خارجی در خارج از کشور هستند
نیاز به نصب یا تغییر در تنظیمات سیستم ندارد
یک فایل اجرایی تک در پلت فرم ویندوز این سرویس را ارایه میدهد
Freegate توسط شکستن ستون فقرات سانسور و فیلترینگ توسط DynaWeb و سیستم شبکه پروکسی PIT بصورت DIT کار می کند.

قابلیت ضد سانسور Freegate توسط الگوریتم رمزنگاری جدید و الگوریتم فشرده سازی در نسخه های 6.33 و بالاتر تقویت شده است.

در پست های قبلی ما دانلود فریگیت اندروید و پلت فرم های دیگر را نیز در صورت وجود قرار داده ایم که میتوانید از آنها نیز استفاده نمایید.

شما می توانید از طریق تغییر پسوند فایل از .exe به .jpg اطمینان حاصل کنید و آنرا با ایمیل برای افراد دیگر ارسال نمایید. به عنوان مثال، شما می توانید fg742p.exe را به fg.jpg تغییر نام دهید.و گیرنده نیاز به تغییر نام آن را به .exe برای اجرای آن دارد . آخرین بار که ما آن را آزمایش کردیم، Gmail با موفقیت این ارسال فایل را با موفقیت به مقصد رسانید.

دانلود با لینک مستقیم

پسورد فایل : plusvpn

با تشکر از همراهی و توجه شما عزیزان.