فیلتر شکن تلگرام

فیلتر شکن تلگرام

فیلتر شکن تلگرام:

فیلتر شکن تلگرام

فیلتر شکن تلگرام

 

 

تلِگرام  Telegram یک سرویس پیامرسان  روسی است که در ایران از محبوبیت بالای برخوردار می باشد. کاربران  پیامرسان تلگرام می‌توانند پیام‌ها، عکس ها، ویدئوها و مدارک( انواع پرونده‌ها و داکیومنت ها پشتیبانی می‌شود) را تبادل کنند. تلگرام رسماً برای  سیستم عامل های اندروید، ویندوز فون و IOS , ویندوز  در دسترس می باشد.

با  توجه به نظر کارشناسان حفظ حریم خصوصی و امنیت برنامه تلگرام واقعا قوی و بدون ایراد است و از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار است. این موضوع به ویژه در خاورمیانه  بیشتر صدق می کند.  پیام رسان Telegram تنها در ایران دارای 40 میلیون کاربر فعال ماهانه است. همچنین بنا بر گزارشات دریافتی این پیام رسان  نقش مهمی در انتخابات مجلس ایران در سال 2016 ایفا کرده است.  در این مقالات دیگری درباره وضعیت خاص Telegram و ایران صحبت خواهیم کرد.

تلگرام در چند کشور از جمله ایران روسیه و اندونزی فیلتر شده است.دلیل این فیلتر شدن مسائل سیاسی است که به آن نمی پردازیم 🙂 فیلتر شدن تلگرام باعث نشده که از کاربران آن کاسته شود و بیشتر مردم دنبال فیلتر شکن تلگرام هستند.تعداد زیادی فیلتر شکن برای تلگرام وجود دارد که ما در سایت خود به جند مورد از بهترین های آن اشاره کردیم.

اگر شما نظر یا پشنهادی در خصوص خرید vpn یا دانلود vpn یا هر چیزی مربوط به فیلتر شکن دارید و فکر می کنید به درد کاربران دیگر هم می خورد حتما با ما در تماس باشید.

تلگرام امنیت بالای دارد ولی حتی اگر فیلتر هم نبود بهتر بود از فیلتر شکن telegram استفاده می کردید.حتما میگید چرا؟ برای کد گذاری روی اطلاعات شما.درست است که خود تلگرام اطلاعات شما را کدگزاری میکند ول اگر کسی به این کد ها دسترسی داشته باشد چه؟ کد گذاری فیلتر شکن Vpn روی اطلاعات که خود گذاری شده اند یعنی قفل روی قفل 🙂

 

با توجه به اتفاقات اخیر و بسته شدن تلگرام  شما می توانید با خرید vpn تلگرام  به راحتی به این پیام رسان دسترسی داشته باشید و به کار خود بپردازید.

خرید فیلتر شکن از سایت ما علاوه بر تلگرام تمامی سایت های بسته شده ر براحتی در دسترس شما قرار خواهد داد.

توجه: برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
r
خرید vpn