فیلتر شکن رایگان جدید

فیلتر شکن رایگان جدید

فیلتر شکن رایگان جدید:

فیلتر شکن رایگان جدید

فیلتر شکن رایگان جدید

در این پست برای شما عزیزان یکی از VPN های معروف این روزهای دنیای اینترنت را از زبان خودش معرفی خواهیم کرد. البته ما این فیلتر شکن را کاملا بررسی کردیم و مورد تایید ما است .

فیلتر شکن NordVpn در سال 2010 توسط شرکت Tefincom co طراحی و توسعه یافته است.محل اصلی فیلتر شکن رایگان جدید نورد وی پی ان در کشور پاناما است که از پروتکل های کریو,تونل, سیسکو و… بهره می برد.این فیلترشکن در طی این چند سال پیشرفت جالبی را انجام داده است و به همین دلیل است که ما این فیلتر شکن را به شما معرفی کرده ایم.تعداد سرورهای این فیلتر شکن رایگان جدید به 56 کشور مختلف جهان ارتقاع پیدا کرده است.

عضویت در فیلترشکنNordVPN – شمت با اتصال به این vpn از  امروز محافطت بدون ریسکی را تجربه کنید ( این ادعاها رو همه میکنند )!
تعهدات بلند مدت و عملی کردن این تعهدات گاهی می توانند یک کار دشوار باشد. به همین دلیل است که این فیلتر شکن برای اثبات اینکه میتوانند به تعهداتشان جامع عمل بپوشانند  یک تست 30 روزه را در اختیار کاربران قرار می دهند تا خود آنها شاهد  کیفیت و خدماتشان باشند.

 

سرورهای فوق العاده در همه جا

عضویت در شبکه NordVPN از 2244 سرور جهانی در 56 کشور مختلف بسیار جالب و متنوع است. این فیلتر شکن ما هر کجای دنیا قاره بهاز قطب جنوب را پوشش می دهیم.اونم به این دلیل است که پنگوئن ها اینترنت ندارند 🙂

 

اتصال همزمان به چندین دستگاه

این فیلتر شکن اجازه اتصال شش دستگاه مختلف را به صورت همزمان را به شما می دهد.

ویژگی دوگانه رمزگذاری(تکنولوژی Double VPN NordVPN )

تکنولوژی Double VPN NordVPN -رمزنگاری داده ها نه یک بار، بلکه دو بار. این نوع رمزنگاری از جدیدترین و مطمئن ترین نوع رمزنگاری های جهات است که توسط  NordVPN به شما ارائه شده است.

ضعف اصلی این فیلتر شکن این است که در کشور ایران پشتیبانی نمیشوند ولی شما با خرید VPN از سایت ما براحتی میتوانید علاوه بر داشتن پشتیبانی همه جانبه از اکانت های پر سرعت ما نهایت استفاده را ببرید.

نسخه کرک شده این فیلتر شکن NordVPN برای استفاده در ایران 🙂 دانلود کنید و حالشو ببرید.

دانلود مستقیم

پسورد فایل : plusvpn

توجه: برای رفع فیلتر تلگرام از فیلتر شکن استفاده کنید .
برای دریافت فیلتر شکن پرسرعت 7 روز رایگان روی لینک زیر کلیک کنید
خرید vpn